Kamil: Miesiąc trzeci

Po raz kolejny ponad dwutygodniowy poślizg z miesięcznym bilansem. Nie mogę uwierzyć, że za mniej niż dwa tygodnie mój chłopiec skończy cztery miesiące! Rośnie mi w oczach!

Waga: 6,4kg
Wzrost: 65cm
Rozmiar: 62 & 68 
Przewijanie: Pampersy rozmiar 3.
Karmienie: Pierś na żądanie. Coraz bardziej na nie do butli.
Spanie: W nocy budzi się tylko do karmienia. Ale niestety nocy nie przesypia.
Zdrowie:  Nie chcę zapeszyć ale jak na razie wszystko idzie pięknie i gładko. Oby tak dalej!
Inne: Zaczęliśmy przygodę z chustą- wszystko dzięki pomocy ciotki Magdy (;*!). Kamil załapał i mamy za sobą pierwsze zamotane spacery. W przyszły poniedziałek wybieramy się na wrocławskie spotkanie chustowych mam! Kamil włączył tryb 'turbo' jeśli chodzi o rozmowy i potrafi gadać i gadać. Coraz bardziej wyglądem przypomina chłopca a nie niemowlaka. Od marca mamy w planach zajęcia basenowe. A w kwietniu nasz pierwszy wspólny wyjazd do Szczecina :) Kamil włączył również tryb 'mama' i jak jestem w pobliżu to ciągle szuka mnie wzrokiem i chcę na ręce. Oj... ciekawe co to będzie za kilka miesięcy.
Mama: Mama ostatnio skoncentrowała się na synku i całe dnie mijają nam niesamowicie szybko. Dodatkowo zaliczyłam sesję na studiach i to z nawet ładną średnią. Aktualnie jestem w momencie planowania Chrztu oraz naszych tegorocznych wakacji. Marzy mi się taki jeden dzień w Londynie- tym razem z Kamilem.


Share this:

CONVERSATION

13 comments:

 1. u nas juz pół roczku minęło:) ale zleciało na szczepienu nam 8kg wybiło:)

  ReplyDelete
 2. Brawo dl Kamila! Za to że tak ładnie się rozwija :-).

  ReplyDelete
 3. Ale on już urósł! W ogóle taki już dojrzalszy z buzi :) i sama wiele dałabym za choć dzień w Londynie :)

  ReplyDelete
 4. Ale już z niego duży chłopak! :-)

  ReplyDelete
 5. Niesamowite, że to już zaraz będzie 4 miesiące! Cudnego masz tego synka i to normalne, że teraz całe życie skupione jest na nim ;)

  ReplyDelete
 6. Czas leci :) a Kamil coraz większy!

  ReplyDelete
 7. Ach, jakie on uśmiechy posyła <3 ciotka się rozpływała :P

  ReplyDelete
 8. Uroczego masz synka :) Gratuluję zdanej sesji. Też planuję wakacje i w sumie Londyn fajny kierunek. Jeszcze nie byłam :)

  ReplyDelete
 9. Kawał chłopa już z Kamilka :) Nie mogę się doczekać, aż go poznam :) Mam nadzieję, że wciąż wybierasz się do Szczecina? :)

  ReplyDelete
 10. No nieeee... idziesz jak burza kochana, widze że energia Cie rozpiera, masz mnóstwo wspaniałych pomysłów... mam nadzieje, że wszystkie uda Wam się wspólnie zrealizować! ;)
  Kamilcio jest cudny! :)

  ReplyDelete